Slider na stronie glownej

Dla dorosłych
Dla dorosłych Dla dorosłych
Dla dzieci
Dla dzieci Dla dzieci
Trening Aikido
Trening Aikido Trening Aikido
Dla dorosłych
Dla dorosłych
Dla dzieci
Dla dzieci
Trening Aikido
Trening Aikido

O nas

pokaz aikido

Aleksander StańkoW 2000 roku Aleksander Stańko, karateka z Międzychodu, nawiązał kontakt z instruktorami Gorzowskiej Sekcji Aikido. Z jego inicjatywy na regularne treningi dla Międzychodzian zaczęli przyjeżdżać Tomasz Kowalski, a następnie Bartłomiej Pankiewicz, który często przywoził ze sobą doświadczonych aikidoków pomagających nauczać początkujących.

Na początku istnienia klubu, był on zrzeszony w Polskiej Federacji Aikido. Po utworzeniu Polskiego Stowarzyszenia Aikido w 2004 roku jesteśmy jego aktywnym oddziałem, przyjmując nazwę Aikikai Międzychód. Od samego początku istnienia międzychodzkiej sekcji opiekował się nią oraz pełnił funkcję instruktora Aleksander Stańko.

Maciej DudarskiObecnie zajęcia w Międzychodzkim klubie prowadzone są przez instruktora samoobrony i nauczyciela wychowania fizycznego Macieja Dudarskiego (1 dan aikido), który oprócz międzychodzkiego klubu związany jest także z Gorzowską Sekcją Aikido. Na egzaminy do naszego klubu regularnie przyjeżdża prezes Polskiego Stowarzyszenia Aikido Piotr Borowski (6 dan aikido). Treningi tradycyjnych technik aikido w naszym klubie uzupełniamy innymi formami samoobrony i walki. Oprócz regularnych treningów uczestniczymy w pokazach, zjazdach, stażach doszkalających (w tym także z japońskimi instruktorami). Ćwiczą dzieci, młodzież i dorośli.

 
 
 
 
 
 
 
Google+