Slider na stronie glownej

Dla dorosłych
Dla dorosłych Dla dorosłych
Dla dzieci
Dla dzieci Dla dzieci
Trening Aikido
Trening Aikido Trening Aikido
Dla dorosłych
Dla dorosłych
Dla dzieci
Dla dzieci
Trening Aikido
Trening Aikido

pokazy, egzaminy, wakacje

Za nami sezon 2017/2018. W ostatnim czasie pracowaliśmy bardzo intensywnie przed zorganizowaniem pokazów przy okazji dnia dziecka w Szkole Podstawowej nr1 w Międzychodzie oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy w Międzychodzie. Odbyły się egzaminy - całkiem intensywne, w gorącej letniej aurze. W sezonie uczestniczyliśmy także w seminariach szkoleniowych treningach wyjazdowych. Ostatni odbył się wczoraj 26.06 z powodu wyjazdu na zaległy egzamin. Nadszedł czas odpoczynku - miłych wakacji.

AINkido

7 kwietnia we Wrocławiu odbył się AINkido - V staż na rzecz równości i integracji. Zajęcia z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Aikido poprowadzili instruktorzy z naszej organizacji. Również uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu. Fotorelację można znaleźć na naszym koncie facebook.

 

Wizyta sensei Piotra Borowskiego 6 DAN

W czerwcu nasz klub odwiedził sensei Piotr Borowski (6 Dan). Sensei jak co roku przeprowadził egzaminy we wszystkich grupach oraz trening z grupą najbardziej zaawansowaną. W galerii oraz na profilu facebook można obejrzeć zdjęcia.

Nowe (stare:) władze PSA wybrane

Po zjeździe wyborczym w Polskim Stowarzyszeniu Aikido bez większych zmian. Szczegóły na stronie PSA.

Staż z sensei Piotrem Osuchowskim

28 stycznia 2017 r. we Wrocławiu odbył się ciekawy staż z sensei Piotrem Osuchowskim. Zaprezentowane zostały techniki z tanto oraz elementy z innych systemów na przykład dotyczących walki w parterze. Zdjęcia są dostępne w dziale galeria.

Staż z sensei Ueshibą

Warto się pochwalić że uczestniczyliśmy w kolejnym stażu organizowanym z okazji 40 lecia aikido w Polsce. Tym razem na stażu integrującym różne organizacje aikido w Polsce ćwiczyliśmy pod okiem bardzo wyjątkowego gościa. Zajęcia, które odbyły się w Warszawie 10-11 grudnia 2016 roku poprowadził sensei Mitsuteru Ueshiba.

Takeshi Kanazawa

Kolejny staż (24 - 26. 06) odbył się w Polanicy Zdroju. Poprowadził go japoński nauczyciel Takeshi Kanazawa 7 dan aikido.  

40 lecie aikido w Polsce

Obchodząc 40 lat aikido w Polsce Polskie Stowarzyszenie Aikido zorganizowało staż w Łodzi na którym można było poćwiczyć pod okiem Katsuaki Asai 8 dan oraz Minoru Kanetsuka 8 dan.
 

Sesja zdjęciowa

Na zajęciach czwartkowych (11. 02. 2016) zrobiliśmy małą sesję zdjęciową. Osoby, które były nieobecne na pewno pojawią się podczas kolejnych "zdjęć" wiosną. 

 
 
 
 
 
 
 
Google+