Slider na stronie glownej

Dla dorosłych
Dla dorosłych Dla dorosłych
Dla dzieci
Dla dzieci Dla dzieci
Trening Aikido
Trening Aikido Trening Aikido
Dla dorosłych
Dla dorosłych
Dla dzieci
Dla dzieci
Trening Aikido
Trening Aikido

Seminarium MMA z Karoliną Kowalkiewicz w Międzychodzie

Przemek Knioch (międzychodzki klub MMA Devil Międzychód) nieraz już organizował ciekawe wydarzenia sportowe. Ostatnimi czasy rozsławił nasze miasto dzięki cieszącym się sporą popularnością galom sportów walki. Tym razem klub MMA DEVIL Międzychód zorganizował seminarium z Karoliną Kowalkiewicz (zawodniczka KSW) i trenerem Marcinem Rogowskim (klub Gracie Barra Łódź). Członkowie naszego klubu także mieli przyjemność w nim uczestniczyć.


fot. Leszek Furmann / miedzychod.naszemiasto.pl

Seminarium miało miejsce 24. lutego na terenie hali sportowej w Międzychodzie. Składało się z trzech treningów: treningu mma, samoobrony dla kobiet oraz treningu muay thai. Frekwencja uczestników dopisała. My mieliśmy okazję uczestniczyć w pierwszych i ostatnich zajęciach.


fot. Leszek Furmann / miedzychod.naszemiasto.pl

Trening MMA rozpoczął się o godzinie 10. Zajęcia opierały się na sposobach walki w parterze. Nacisk położony został na techniki ucieczki z dosiadu oraz zakładania trójkąta z gardy w parterze.


fot. Leszek Furmann / miedzychod.naszemiasto.pl

Ostatnie zajęcia w jakich braliśmy udział rozpoczęły się po godzinie 19. Tym razem instruktorzy prezentowali sposoby walki w stójce – techniki ucieczki i obalenia przeciwnika przy zejściu do nóg oraz sposoby wychodzenia z klinczu.


fot. Leszek Furmann / miedzychod.naszemiasto.pl

Zajęcia nie były łatwe i wymagały sporo wysiłku i dobrej kondycji fizycznej, ale były też bardzo ciekawe i jesteśmy pewni, że wzbogaciły nasze doświadczenie. Z pewnością niektóre elementy wykorzystamy na treningach aikido.


fot. Leszek Furmann / miedzychod.naszemiasto.pl

Seminarium odebraliśmy bardzo pozytywnie i z niecierpliwością czekamy na kolejne. Zachęcamy też do zapoznania się z artykułem Leszka Furmanna na stronach portalu naszemiasto.pl. Znajdziecie tam wiele zdjęć oraz relację z tego wydarzenia, a także wywiad z Karoliną Kowalkiewicz (link do artykułu).

Komentarze

 
 
 
 
 
 
 
Google+